09
08
07
06
05
04
03
02
01
tr_facebook
tr_twitter
Blog

maviweb-altsayfa-banner

Web Tasarım
Bir internet (web) sitesi, günümüzdeki en etkili ve maliyeti en düşük tanıtım araçlarının başında gelmektedir. Tanıtım ise firmaların sürekliliğinde, başarılı olmasında ve büyümesinde en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet ya da bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir. Siz de daha fazla vakit kaybetmeden gelin, günümüzün en etkili tanıtım ve iletişim aracı olan bu dijital dünyada yerinizi hazırlayalım.

Projelendirme

Başarılı bir web sitesi ancak doğru belirlenmiş strateji ve hedefleri olan bir projeyle mümkün olacağını düşünüyoruz. Bu sebeple web geliştirme sürecinin en başında siz ve biz ortak bir çalışma yürüterek size en uygun projeyi oluşturuyoruz.

Teknoloji Seçimi

Oluşturulan proje ışığında web siteniz için gerekli teknolojilerin seçimini yapıyoruz. Teknoloji seçimi yaparken; yaygınlık, kullanılabilirlik ve diğer teknolojilerle uygunluk kritelerini esas alıyoruz.

Bilgi Mimarisi

Her firma faaliyet yürüttüğü süreç içerisinde bir çok dökümantasyon, ürün bilgileri, referanslar, teknik detaylar ve benzeri bir çok bilgi ve belgeyi biriktirmiştir. Bu bilgilerin web sitesinde nasıl verileceğini bu aşamada yine birlikte kararlaştırıyoruz.
İçerik Optimizasyonu

İnternet özellikle arama motorlarının kesin hakimiyeti sonrasında web sitelerinde içeriğin bu arama motorlarına uygun hazırlanması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, internet kullanıcıların bu hız sağlayan teknolojinin getirdiği kolaylıklar ile bilgiyi kolay tüketir hale gelmişlerdir. Bu sebeple web sitesi içeriğinin bazı kriterlere göre seçilmesi ve optimize edilmesi gerekmetedir.

Yazılım Geliştirme

Oluşturulan içeriğin web sitesinde nasıl verileceği, hangi bilgilerin hangi ortamlarda saklanacağı ve ziyaretçiler ile nasıl interaktif bir iletişim kurulacağı belirlendikten sonra, bu gereksinimlere uygun bir web yazılım üretiyoruz.

Web Tasarım ve Görsel Öğeler

Projesi, alt yapısı ve içeriği düşünülmüş web sitemizin yine web tasarım kriterlerine göre tasarımını yapıyoruz.

Yayın

Son olarak hazırladığımız web sitesinin sunumu yapılır. Tüm içerik ve tasarım gözden geçirilerek sitede varsa düzeltme ve eklemeler yapılır ve site yayına açılır.